اموزشگاه ارایشگری

اموزشگاه ارایشگری

تب و تاب یادگیری هنر های ارایشی در آموزشگاه ارایشگری همیشه نسل های جوان را به سمت دستیابی به مهارت بالا در جهت داشتن یک شغل خوب ، هدایت می کند.

از این روز آموزشگاه های آرایشگری نقش مهمی را در این زمینه ایفا می کنند حال چه برای زنان چه مردان

آموزشگاه آرایشگری در حالت کلی در کشور ما دو حالت دارد یا مخصوص زنان است و یا مردان . بعیارتی دیگر آموزشگاه آرایشگری زنانه و آموزشگاه آرایشگری مردانه .

اموزشگاه ارایشگری

اموزشگاه ارایشگری

اموزشگاه ارایشگری| تنوع هنرهای ارایشی

در آموزشگاه آرایشگری زنانه ، هنر های آرایشی زیادی آموزش داده می شود که روزبروز رو به افزایش هستند در واقع یک آموزشگاه آرایشگری زنانه شامل موارد زیر می باشد :

 • اموزشگاه گریم و میکاپ : شامل اموزش های گریم و میکاپ صورت در سبکهای ایرانی عربی و اروپایی است که در بصورت تخصصی در آرایش عروس کاربرد دارد که به در مقالات بعدی به آن اشاره خواهیم کرد.
 • آموزشگاه رنگ و مش : شامل آموزش رنگ مو و مش است که در هایلایتهای گوناگون و با توجه به مد رنگ سال هر ساله به آموزش رنگ خاصی اهمیت داده می شود.
 • آموزشگاه میکروپیگمنتیشن : شامل آموزش هاشور ابرو به سبک و سیاق ها ی مختلف با توجه به نوع آموزشگاه است از هاشور تاتوی ایمن گرفته به روش میکروبلیدینگ  تا اخرین متد های آموزش هاشور فیبروز .
 • آموزشگاه اکستنشن مو :
 • آموزشگاه اکستنشن مژه :
 • آموزشگاه کراتینه مو :
 • آموزشگاه کاشت ناخن:
 • آموزشگاه شینیون مو :

اموزشگاه آرایشگری زنانه در شمال تهران

در این بخش از سایت به معرفی بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه در شمال تهران می پردازیم و سعی می کنیم بهترین آموزشگاه های زنانه را در این منطقه به شما عریزان معرفی کنیم .

اموزشگاه آرایشگری زنانه در شرق تهران

در این بخش از سایت به معرفی بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه در شرق تهران می پردازیم و سعی می کنیم بهترین آموزشگاه های زنانه را در این منطقه ( نارمک – تهرانپارس)  به شما عریزان معرفی کنیم .

اموزشگاه ارایشگری مردانه

اموزشگاه ارایشگری

آموزش آرایشگری مردانه هم امروزه برای کسانی که دنبال شغل آرایشگری هستند مهم است که کجا را انتخاب کنند که با جدیدترین مدل های کوپ مردانه و کوتاهی مردانه آشنا شوند تا بتوانند خود را اپدیت کنند.

بهترین اموزشگاه ارایشگری زنانه کدام است؟

راندمان کاری بالا و درصد رضایت هنرجویان بهترین ملاک برای تعیین بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه می باشد.

اموزشگاه ارایشگری زنانه در غرب تهران

در این بخش از سایت به معرفی بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه در غرب تهران می پردازیم و سعی می کنیم بهترین آموزشگاه های زنانه را در این منطقه ( فردوس – پونگ- شهرک غرب – سعادت اباد- فلکه دوم صادقبه)  به شما عریزان معرفی کنیم .

اموزشگاه ارایشگری مردانه در تهران

در این بخش از سایت به معرفی بهترین آموزشگاه های آرایشگری مردانه در  تهران می پردازیم و سعی می کنیم بهترین آموزشگاه های مردانه تهران را به شما معرفی کنیم.

بهترین اموزشگاه ارایشگری زنانه در تهران کدام است؟

در تهران آموزشگاه های آرایشگری زنانه زیادی با توجه به وسعت شهر تهران ، در حال فعالیت هستند که اینکه با توجه به گستردگی هنرهای آرایشی انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه کار عملا غیر ممکنی است.

هر هنرجویی برای آموزش باید از یک آموزشگاهی شروع کند. در همه آموزشگاه های آرایشگری همه استاداکاران ثابت نیستند و مدام بخاطر مسایل مختلف در تغییر هستند و تنها پایه ثابت آموزشگاه ، مدیر و مسئول اصلی آن است که اگر مشغول به آموزش باشد از لحاظ زمانی شاید قادر نباشد همه رشته های آرایشی را آموزش دهد. اما این مدیر آموزشگاه هرچقدر حرفه ای تر عمل کند چه در نحوه آموزش و چه در بکارگیری استادکاران دیگر و نحوه مدیریت آنها ، بالطبع کارایی بهتری را ارایه خواهد داد.

پس بهترین اموزشگاه ارایشگری زنانه در تهران ، همانجایی است که تعداد هنرجویان راضی آن روز به روز در حال افزایش باشند.

هزینه های دوره آرایشگری چقدر است؟

هزینه دوره های آرایشگری با توجه به اینکه زنانه باشد یا مردانه متغییر می باشد.

هزینه دوره های آرایشگری زنانه در سطوح  و لول های مختلفی محاسبه می شود .

هزینه های دوره های آرایشگری زنانه مبتدی طبق سازمان تعرفه فنی جرفه ای محاسبه می شود که برای این منظور می توانید از این سازمان استعلام بگیرید و یا با شماره ۰۹۱۲۷۰۰۹۲۵۶ در این زمینه تماس بگیرید.

هزینه دوره های آرایشگری زنانه در سطوج حرفه ای شامل تخصصی و فوق تخصصی است که با توجه به نوع هنر آرایشی توسط خود آموزشگاه و مربی مربوطه قیمت گذاری می شود. این قیمتها در آموزشگاه های مختلف ، متفاوت می باشد.

 

هدفتان را برای آرایشگری مشخص کنید .

خیلی ها برای ورود به بازار کار ، سریع و با کمترین هزینه در آموزشگاه آرایشگری ثبت نام می کنند و بعد از اتمام دوره می بینن که چیزهایی که یاد گرفتن نمی تونه ضامنی برای کارکردنشون باشه. من همیشه به دوستان هنرجویان توصیه می کنم که قدم به قدم و با توجه به علایقشون قدم بردارند. شما در ایتدا باید یک رشته ارایشی را بر حسب علاقه انتخاب کنید و پس از اتمام دوره های اموزشی اون رشته را تا انتها دنبال کنید. دنبال کردن یعنی اینکه تمرین تمرین و تمرین . تا به مهارت کامل برسید و سپی درامد زایی داشته باشید و وقتی به درامد رسیدین می توانید رشته بعدی را انتخاب کنید.

 

هزینه آموزش درجه ۱و۲ آرایشگری مردانه

 

 • iدوستان هزینه آموزش درجه ۱و۲باهم چقدر میشه؟
 • درجه ۲ نهصدهزار تومان.
  درجه ۱ هفتصدوچهل هزار تومان.
 • ا قیچی یدست در نمیا چرا؟من هرچی سعی میکنم نمیشه,لطفا یکی یه راهی بهم بگه,
  مثلا از بالای شقیقه شرو.میکنی ب قیچی انداختن تا بالا بعد از کنترش میای بندازی اکه بخای نصف شونه رو مسیر قبلی باشه ک الگوت بشهک خیلی طول میکشه
 • احتمالا غیر اصولی قیچی میزنی، اگر قیچی و شانه رو درست دستت بگیری و بزنی یکدست درمیاد
 • i اول از همه اصول قیچی زدن و شانه گرفتن تو دست دوم تمرین زیاد و سوم تجربه شما از کسی ک تجربه داره آرایشگر یا مربی سوال کن و بخوا ک بهت نشون بده اون جواب سوالتو و مطمئن باش اگه تمرین بکنی صد در صد به چیزی ک میخوای میرسی شایدم بهتر.
 •  دوساله درگیرشم,هم مدرک گرفتم هم پیش کسی ایستادم تو ارایشگاه,خیلیم علاقه دارم استعدادشم دارم ولی موضوع اینه فقط قاعده اولیشو نمیدونم,هیشکیم بلد نیس همه میگن فقط شرو کن بزن از اینرو از اونور,ندیدم کسی بخاد با قانون خاصی شرو کنه,بخاطر همین وقتی میام یه اصلاح کنم دقیقه ها نگاش میکنم چون نمیدونم نقطه شرو و پایان کدومه یا باید چیکار کنم

ادامه سوالات شما

 •  شما تشریف بیارید آموزشگاه نیک رویان، اصول و علم آرایش و پیرایش رو کامل یاد میگیرید
 •  ببخشید چرا هزینه های شهرستان با مال شما فرق داره اینجا درجه دو هفتصد و هشتاد و درجه یک ششصد تومنه مگه همش زیر نظر فنی و حرفه ای نیست چطور قیمتا باهم فرق داره؟؟؟
 • aهر دوره ای چقد طول میشه ؟! … و اگه یاد نگرفیتیم دوباره یاید پول بدیم
 •  سلام برادر عزیز، بله همه زیر نظر فنی و حرفه ای است ولی نرخ شهرها باهم فرق داره، ضمن اینکه مطمئن باشید آموزشگاه مجوز دار باشه یا برای جذب کارآموز شهریه را پایین اعلام نکنه
 •  دوره درجه دو، دوماه،، یاد میگیرید حتما
 • سلام من بعد از عید میخام برای ثبت نام بیام اگه میشه لطف کنید آدرس دقیق آموزشگاه نیک رویان رو بگید ممنون میشم
 • سلام، آموزشگاه نیک رویان دو مرکز فعال در تهران داره، میدان ولیعصر و نازی آباد،مراجعه کنید به سایت آموزشگاه و هر کدام رو خواستین آدرسش رو بردارید
 •  سلام، از دوازده سال به بالا میتونن آموزش ببینن، شهریه دوره پیرایش مردانه درجه دو در سال نود و شش، یک میلیون و صدهزار تومان است، شهریه بقیه دوره هارو هم داخل سایت میتونید مشاهده کنیید

 

معرفی برخی از دوره های آموزش ارایشگری زنانه

 

اموزش حرفه ای ارایشگران

۸:۵۴ ب.ظ By barber
اموزش حرفه ای ارایشگران آرایشگران زیادی در شهرهای مختلف مشغول به کار هستند که در ایتدا باید برای آموزش از یک جایی استارت بزنند و چه ادامه »

 

 

 

Translate »